Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста і прагнеш продовжити своє навчання за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та освітньою програмою Електричні станції, ти маєш право вступати на основі свого диплома на перший курс,  але навчатись за скороченою програмою – 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на перший рівень вищої освіти- бакалаврат.  Кожного року ми набираємо окрему групу студентів, яка навчається за кошти держбюджету по індивідуальній прискореній програмі (2 роки 9 місяців) з отриманням стипендії.

Незалежно від спеціальності здобутої у коледжі або технікумі,

для вступу на бюджет денної та заочної форм навчання ФЕА необхідно скласти вступні випробування з математики та фізики та мати сертифікат ЗНО з української мови та літератури,  або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні. В разі успішного складання ти можеш претендувати на місця за державним замовленням.

УВАГА!!! Екзамени для молодших спеціалістів відбудуться орієнтовно 23-30 липня.Не впусти можливість!(замість вступних іспитів можна надати сертифікати ЗНО з відповідних предметів за 2018 та/або 2019 роки);

Шановні абітурієнти, якщо ви бажаєте навчатися на нашій спеціальності за прискореною програмою навчання на базі освітній ступінь «Молодший спеціаліст», незалежно від спеціальності здобутої у коледжі або технікумі, для вступу на навчання за держзамовленням чи за кошти фізичних та юридичних осіб необхідно скласти вступні випробування ( комплексний тест математика+фізика) або перезарахувати оцінки сертифікату ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти за 2017 – 2020 рр. з: – математики; – фізики.
В будь-якому випадку бал з кожної дисципліни має бути більше 125.

Також випускникам коледжів 2020 року необхідно при вступі представити результати складання ДПА з української мови (яка проводиться в форматі ЗНО) з оцінкою мінімум 100 балів.

Подати до відбіркової комісії оригінали документів про освіту
(диплом молодшого спеціаліста та додаток до нього)
до 31липня (не пізніше 18.00)

Чекаємо на тебе!

Більш детально, дивись ключові дати на сайті pk.kpi.ua

Відбіркова комісія факультету електроенерготехніки та автоматики розташована на 4 поверсі корпуса №16 кімната 146

Офіційні документи

Положення про прийом на навчання  за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2020 році.
Всі правові положення та нормативні засади вступу  на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників.

УВАГА! Правила прийому до КПІ на 2020 р.

Сайт приймальної комісії

Розклад приймальної комісії