Банер
Вибрати мову
  • Ukrainian (UA)
  • Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)
Групи "Електричні станції"
       f3
Поділитися
Статистика
Навчальний процес

Оформлення статтей ФЕА

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! Шановні студенти 5 та 6 курсу! Надаю детальну інформацію для оформлення статтей у збірник ФЕА. Детальніше ознайомитися можна тут.      З повагою, М.П. Болотний, асистент кафедри електричних ...

Понеділок, 14 травня 2018

Читати далі...


Код спеціальності 141

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

освітня програма "Електричні станції"

Чому "Електричні станції"?

  • "Електричні станції" - це фахівці в галузі експлуатації, управління, проектування, а також менеджменту теплових, атомних та гідравлічних електро станцій, дослідження їх режимів.
  • Випускники кафедри одержують грунтовну загально-технічну і технологічну підготовку, яка дозволяє їм плідно працювати в безлічі існуючих енергетичних підприємствах і компаніях, як в Україні так і за кордоном.
  • Підрозділи в яких затребувані випускники:електростанції та підстанції,  установиелектроенергетичних систем, розподільчі мережи та системи електропостачання промислових підприємств,  проектно-конструкторські та науково-дослідні  заклади електроенергетичного напрямку.
  • Серед випускників кафедри є міністри, академіки, директори енергокомпаній, провідні фахівці з різних напрямків електроенергетичної галузі: колишний міністр палива і енергетики України –  Продан Ю.В., Згуровський М.3. – колишнй міністр освіти України та ректор КПI , академік, д.т.н., нинішній ректор НТУУ "КПІ"; Чиженко І.М. - професор, лауреат премій, багато років працював завідуючим кафедрою ТОЕ, Баталов А.Г.- колишній заступник директора НЕК "Укренерго" та  нинішній заступник директора з оперативного керування  НЕК "Укренерго" Зайченко В.Б.

Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Вступ на  1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Вступ до магістратури

 РОЗКЛАД

вступних випробувань на освітню програму підготовки магістра  

ВСТУПНЕ ВИПРОБУВАННЯ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

8.07.2019  о 8.30 (консультація 13.06, 7.07.2019) 

8.08.2019  о 8.30 (консультація  7.08.2019) 

КОНКУРСНЕ КОМПЛЕКСНЕ   ВИПРОБУВАННЯ

6.07.2019  о 10.00 (консультація 5.08.2019) 

6.08.2019  о 10.00

ДОДАТКОВЕ ВИПРОБУВАННЯ 

5.07.2019  о 10.00

5.08.2019  о 10.00

ПРОГРАМА КОНКУРСНОГО КОМПЛЕКСНОГО ВИПРОБУВАННЯ

 для вступу на освітню програму підготовки магістра 

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

 професійного спрямування для вступу на освітню програму підготовки магістра

 ПРОГРАМА ДОДАТКОВОГО ВИПРОБУВАННЯ 

 для вступу на освітню програму підготовки магістра 

 На здобуття освітнього ступеню “молодший спеціаліст” по спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка складаються іспити з математики  та фізики (детальніше)

Контактна інформація

Адреса Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського:
Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16.
Телефони: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Cайт приймальної комісії: http://pk.kpi.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі (вул. Металістів, 5-А)
Сайт приймальної комісії для іноземних громадян: http://istudent.kpi.ua

Адреса Відбіркової комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики:
Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 146 (4-й поверх).

Телефон гарячої лінії з питань вступу:

 (+380 44) 204-85-77, (+380 99) 030-96-93 Email:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ

Електрик - це звучить гордо!

электромонтаж
Нещодавно, гортаючи матеріали зі статистики, я натрапив на таблицю-перелік розподілу професій по сферах зайнятості, тобто за місцями роботи (виробництво, транспорт, медицина, наука, бізнес і т. п.). Яке було моє здивування, коли мало не в кожному стовпчику окремої галузі і навіть за кількома напрямками перебувала  та чи інша електротехнічна спеціальність. Проаналізувавши цю інформацію отримав близько 85% галузей, які не можуть існувати без серйозного електротехнічного контингенту.
 
Звернить увагу!
 
Це не два-три чергових електрика, а свій електроцех, майстерні, лабораторії. Це підприємства, які експлуатують електроустаткування середньої складності і середніх потужностей.
 
До чого це все?
 
А до того, що і так велика потреба в електротехнічному персоналі продовжує зростати. Необхідно заповнювати творчі цікаві порожні місця! А кому заповнювати, як не тим, хто знає всі плюси і навіть чарівність цих професій. Важко зрозуміти ситуацію, коли в багатьох людей є всі задатки і можливості, що б присвятити себе цьому напрямку діяльності, але вони не користуються цим. 
 
Що Ви знаєте про фінансову сторону питання?
 
Чи замислювалися Ви про те скільки втрачається дорогоцінного часу, яке можна витратити на отримання необхідних знань?! А як потім люди шкодують про такі прогалини в своєму житті?! Хочеться навести деякі приклади для загальної проінформованості. Заглянемо до американців. У США сьогодні працюють 1,2 мільйона інженерів - електриків. Ця друга за величиною професія у них стала національною. В минулому році початкова зарплата складали в середньому 40 000 $ в рік. Диплом інженера так само як у нас відкриває двері в різні сфери і в інші професії, де їх технічний фон є цінним підставою в іншій спеціалізації. Наприклад Дірак, який отримав Нобелівську премію у фізиці, був інженером-електриком, Нікола Тесла, Альфред Хічкок, Нейл Амстронг, Джиммі Картер - всі електрики.
 
Чим займаються інженери - електрики?
 
Інженери - електрики проектують цифрові і аналогові системи, починаючи від панелі приладів Вашого автомобіля до схеми системи контролю космічних апаратів. Вони також пишуть програми, щоб моделювати операції цих систем на комп'ютері. Інша спеціальність - апаратні засоби та мікрокодовий проект сучасних мікропроцесорів.
 
наладка
Звичайно потрібно попотіти в електротехніці, щоб набути кваліфікації таких робочих місць. Інша ніша для інженера - електрика, електротехнічний відділ в університеті. Ці люди люблять викладати своє ремесло, і також виконувати фундаментальні дослідження в спеціалізованих областях електротехніки. В американців мінімальна кваліфікація для цієї роботи - доктор філософії в електротехніці або близько пов'язаної області, початкова зарплата 60 000 $.
 
Чи є електротехніка правильним вибором саме для Вас?
 
Щоб бути абсолютно щирим, електротехніка не для кожного Васі, Петі, Діка і Гаррі! Ви повинні знати і любити математику хоча б на шкільному рівні, і бути в змозі ясно сформулювати Ваші ідеї, вміти відобразити їх на папері. Ви повинні бути творчими і природно цікавими до того, що і як влаштовано. У Вас має бути жадібне прагнення переробити Ваше радіо, телевізор і т.д., розібрати і зібрати все що попадеться на очі.
Я не в якому разі не закликаю Вас щось ламати, просто якщо у Вас є таке бажання значить Ви, навпаки, народжені для створення чогось нового в цій області. 
Наша професія в першу чергу творча і цікава, гроші вона може принести тільки тоді, коли будеш творити обдумано якісно і з інтересом. Виходить як у пекаря, спік з душею - вийшло, без настрою і бажання - розвалилося. 
Пропонуємо Вам для перегляду демонстраційні матеріали, які допоможуть краще зрозуміти багатопрофільність, важливу роль нашої професії у розвитку майбутнього нашої цивілізації.  
 
 
Ви захоплені електротехнікою та електронікою? Хочете щось поламати або налагодити? Бажаєте підучитися? У нас Ви знайдете для себе щось цікаве.
Тоді ми будемо раді бачити Вас, дорогі випускники, студентами кафедри електричних станцій! :)))