ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

освітня програма Електричні станції

на ступінь вищої освіти "бакалавр"

Вартість навчання у 2020/2021 навчальному році

 Шановний абітурієнт!

 Отже закінчена школа, ось він - довгоочікуваний документ про повну загальну середню освіту та складене ЗНО, саме час обрати майбутню професію. Якщо тебе приваблює  висока мета – дарувати світло і тепло, досягнути кар’єрних успіхів, отримувати гідну заробітню платню, то обрання спеціальності 141- Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка дозволяє набути фундаментальні знання у питаннях:

  • генерації електричної енергії на об’єктах традиційної та відновлювальної енергетики;
  • керування режимами роботи енергосистем;
  • розподілу електричної енергії та електропостачання;
  • проектування об’єктів електроенергетики;
  • автоматизації промислових підприємств;
  • розробки та впровадження автоматизованих електромеханічних систем.

Твій шлях буде нелегкий, але коли ти отримаєш диплом  бакалавра, станеш затребуваний на безлічі  підприємств як в Україні, так і в усьому світі,  або вступити на наступній рівень освіти – у магістратуру. З дипломом освітньої програми «Електричні станції» зможеш обирати між

  • проектуванням всіх видів електричних станцій та підстанцій,
  • експлуатацією та веденням режимів як окремих електричних станцій так і всієї енергосистеми,
  • проведенням робіт по технічному обслуговуванню, ремонту,  налагодженню і випробовуванню електрообладнання електричних станцій та підстанцій.

Вступ за сертифікатом ЗНО

Кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки “Електричні станції”. Набір на Вступ за сертифікатом ЗНО на бакалаврат здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) та на заочну форму навчання за контрактом

З інформацією для вступу на факультет електроенерготехніки та автоматики можна ознайомитися тут

Інформація для вступників на перший курс 

Правила прийому до КПІ імені Ігоря Сікорського у 2021 році

Інструкція по подачі заяви

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії у 2021 році

Положення про випускників системи довузівської підготовки

 

   Навчання здійснюється

  • на бюджетній  основі  та за кошти фізичних та юридичних осіб;
  • за денною та заочною (без від­риву від вироб­ництва) формами:
  • за найвищим 4-м рівнем акредитації всіх трьох ступенів університетської освіти:
  • за термінами: бакалавр;
  • особи,які навчаються на базі технічної освіти молод­шого спеціаліста (за інди­відуаль­ними прискоре­ними програ­ма­ми)
  • після отримання диплому бакалавра  - продовження навчання у магістрі.

   Студенти денної форми навчання мають змогу отримувати стипендію. Абітурієнтам з інших міст забезпечуються  гуртожитком (№18). Студенти за бажанням можуть паралельно отримувати другу економічну освіту на контрактній основі, або отримати військове звання на спеціалізованої війсь­ковій кафедрі університету.

Щоб навчатися у нас Вам необхідно:

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які склали зовнішнє незалежне оцінювання (вступні іспити, творчий конкурс або співбесіду в випадках, передбачених Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році та Правилами прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році) з відповідних предметів, визначених Переліком конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти. У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Для вступу на Факультет електроенерготехніки та автоматики (спеціальність 141: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка) перелік конкурсних предметів наступний:

Перелік конкурсних предметів (вступних випробувань) Вага предметів сертифікату ЗНО
(К1, К2, К3)
Вага свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти (К4) Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО (К6) Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотами
1. Українська мова 0.25 0 0.05 125
2. Математика 0.5
3. Фізика або Іноземна мова, або Хімія, або Біологія, або Географія, або Історія України 0.2

 

Розрахунок конкурсного бала

Конкурсний відбір проводиться на основі конкурсного бала, який розраховується відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році (далі – Умови прийому) та Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році (далі – Правила прийому).

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти конкурсний бал обчислюється за такою формулою:

Конкурсний бал (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + К3*П3 + К4*А + К5*МЛ + К6*ОУ ,

де П1П2 – оцінки зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів з першого та другого конкурсних предметів; П3 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання, вступного іспиту з третього конкурсного предмета, або творчого конкурсу (за шкалою 100-200); А – середній бал документа про повну загальну середню освіту, переведений в шкалу від 100 до 200 балів відповідно до таблиці переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обчисленого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100-200 (згідно Додатку 5 до Умов прийому), ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського за шкалою від 100 до 200 балів (нараховується відповідно до окремого Положення).

Невід’ємні вагові коефіцієнти К1, К2, К3, К4 та К6 встановлюються згідно додатків до Правил прийому. Коефіцієнти К4, К5 дорівнюють нулю. Бали за мотиваційний лист (МЛ) не зараховуються.

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому:

ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (спеціалізації, освітні програми), які передбачені в Додатку 2 до Умов прийому, та 1,00 в інших випадках;
СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу (1,05 – для спеціальностей, передбачених у Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка); 1,00 – в інших випадках.

Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання (за потреби) згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207. СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується.

Якщо після домноження на коефіцієнти конкурсний бал перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

 

Строки проведення вступної кампанії

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів 01 липня 2021 року
Строки проведення творчих конкурсів, вступних випробувань
01 липня – 12 липня
2021 року
Початок прийому заяв та документів
14 липня 2021 року
Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які складають творчий конкурс, вступні випробування (співбесіду)
16 липня 2021 року, 1800
Строки проведення співбесід
17 липня 2021 року
Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають за результатами ЗНО, іспитів, творчих конкурсів, складених 01–12 липня
23 липня 2021 року, 1800
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
не пізніше 1200
28 липня 2021 року
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
не пізніше 1800
02 серпня 2021 року
Закінчення строку виконання вступниками, які отримали рекомендацію, вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб
не пізніше 1700
12 серпня 2021 року*
Терміни зарахування вступників за державним замовленням
не пізніше
09 серпня 2021 року
за кошти фізичних та юридичних осіб
не пізніше
17 серпня 2021 року*

* в разі наявності вакантних місць, за рішенням Приймальної комісії, терміни можуть бути подовжені.

 

Офіційні документи

Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.
Документ, який встановлює правила проведення вступної кампанії в 2021 році та є обов’язковим для закладів вищої освіти незалежно від форм власності сфери управління, крім вищих військових навчальних закладів.
pdf
Додаток 2 до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.
Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка.
pdf
Додаток 4 до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.
Перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів.
pdf
Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2021 році.
Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із можливостями для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році.
pdf
Положення про випускників системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, які досягли особливих успіхів у навчанні.
Вся інформація про вступників, які закінчили систему довузівської підготовки у КПІ ім. Ігоря Сікорського, та досягли особливих успіхів у навчанні й одержали сертифікати.
pdf
Положення про Приймальну комісію Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Всі нормативні відомості про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського, її склад, принципи та засади роботи.
pdf
Вартість навчання у 2020/2021 навчальному році.
Вартість освітніх програм бакалавра та магістра для денної та заочної форм навчання.
pdf

 

Корисні посилання

 

 

СТУДЕНТИ ОДЕРЖУЮТЬ:

  • гуманітарну та соціально-економічну підготовку до складу якої входить фiлософiя, економiчна теорія, правознавство, іноземна та українська мова, історія України та ін.;
  • природничо-наукову підготовку у складі математики фізики, обчислювальної технiки та алгоритм. мов, інженерної графiки, технiчної механiки, електротехнічних матерiалiв, основ метрології та ел. вимірювань;
  • професійну та практичну підготовку до складу якої входять теоретичнi основи електротехнiки електричнi машини, електричнi системи та мережi,  електрична частина станцiй та п/станцій, технiка високих напруг, релейний захист економiка i органiзацiя виробництва;

   Дисципліни за вибором вищого навчального закладу доповнюють грунтовну загально-тех­нічну і технологічну підготовку. До них від­но­сяться:

  • математичнi задачi енергетики,
  • мате­ма­тичне моделювання електричних режимів,
  • про­мислова елект­ронiка,
  • технологія вироб­ництва електро­енергії,
  • теорiя автоматичного керу­вання,
  • основи теорії надій­ності,
  • елект­рична частина електростанцій,
  • екс­плуатація і режи­ми роботи електро­станцій,
  • пе­ре­хiднi про­цеси в елект­ро­енергетицi,
  • основи проек­тування теплових і гідравличних електро­станцій,
  • менеджмент електро­станцій
  • протиаварійна автоматика і розрахунки стійкості енергосистем та ін.

УНІКАЛЬНІ, СПЕЦИФІЧНІ ЗНАННЯ, ВМІННЯ ТА НАВИЧКИ, ЯКИМИ ВОЛОДІЮТЬ ВИПУСКНИКИ

   Завдяки використанню фундаментальной електро­енер­ге­тичной підго­товці та новітніх наукових досягнень в навчальній роботі і впровадження власних інно­ва­ційних технологій навчання, студенти спеціальності отримують унікальні, специфічні знання і уміння, які дозволяють  самостійно розвязувати  задачі  пов'язани з моделюванням режимних параметрів електроенерге­тичних об'єктів, розробкою експертних систем управ­лін­ня, диагностуванням електрообладнання, менедж­мен­том енергооб'єктів. Велика увага приділяється комп'ю­­терній підготовці майбутніх фахівців та сучасним системам управління, що відкриває широкі перспективи для роботи пов'язаної з IT сектором. Науко­ві зв’язки та домов­леності про обмін студентами із зарубіж­ними вузами дозво­ляють кращим студентам закінчити навчання в провід­них університетах Західної Європи та отримати подвійний диплом

   Випускники кафедри - висококваліфі­ковані кадри, здатні сприймати сучасні науково-технічні та еконо­мічні проблемі на сві­товому рівніфахівці в га­лузі експлуатації, управ­­­­ління, проекту­ван­ня, а також менедж­менту тепло­вих, атом­них та гідрав­лічних електро­стан­цій, дослідження їх режимів.

ВИПУСКНИКИ ПРАЦЮЮТЬ

   У багатьох підрозділах електроенергетики: на електростанціях, в установах електроенерге­тич­них систем, розподільчих мережах та сис­темах електропостачання промислових підпри­ємств, науково-дослідних та проектно-конструкторських закладах електроенергетич­ного напрямку. Випускники освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр" здатні виконувати роботу наукових співробітників, викладачів вищого навчального за­кладу, викладачів професійного навчально-виховного  закладу. 

   Вони успішно працюють в енерго­компа­ніях України, Росії, Турції, Ірану, США, Канади, Австралії та інших країн.  Найбільш відомі - НЕК «Укренерго»Укргідро­енер­гоЕнергосис­теми та АЕС Українинауково-дослідні інститути НАН УкраїниОбл­енерго, ДТЕК «Київенерго»Магістральні елект­ричні мережі, електромонтажні підприємства, виробничі підприємства, проектні інститути ЕнергопроектУкренерго­мережпроектАВВ-УкраїнаШнейдер-електрикКиївпроект«Висо­ковольтний союз-Україна»ІЕК-УкраїнаАвіаційний науково – технічний комплекс «Антонов»ДП «Київський авіаційний завод «Авіант» та інші державні і комерційні структури.

 

Контактна інформація

Адреса Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського:
Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16.
Телефони: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Cайт приймальної комісії: http://pk.kpi.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі (вул. Металістів, 5-А)
Сайт приймальної комісії для іноземних громадян: http://istudent.kpi.ua

Адреса Відбіркової комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики:
Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 146 (4-й поверх).

Контактні дані з питань вступу

кафедри: (044) 204-95-19, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

факультету: (+38099) 030-96-63, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

університету: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.