Міжуніверситетське наукове співробітництво

Кафедра має творчі зв’язки із закордонними вищими навчальними закладами та науковими організаціями і на цей час проводить наукове співробітництво з ВУЗами – партнерами (список партнерів наведений у таблиці).

Поновлюється співробітництво з Магдебурзьким Університетом Отто фон Геріке (ФРН).

Здійснюється стажування викладачів за кордоном з метою вивчення методичного забезпечення навчального процесу, обміну навчально-методичними та інформаційними матеріалами для використання в навчальному процесі та науковій роботі.

Міжнародна науково-технічна діяльність

Співробітники та студенти кафедри приймають активну участь в міжнародних конференціях і семінарах, є членами міжнародного товариства інженерів електриків та електронників (IEEE).
Викладачі кафедри залучалися до виконання міжнародного проекту TEMPUS “Розширення академічної мобільності між Европейською Співдружністю та Україною” (UKRMOBIL). Мета проекту полягала у розробці концепції інтернаціоналізації вищої освіти України, визначенні загальних проблем, які обмежують академічну мобільність студентів та викладачів, розробці методичних рекомендацій по наближенню освіти України до європейських стандартів.

Країна Зарубіжний ВНЗ, з яким здійснюється співробітництво Головний напрямок співробітництва
1 Німеччина Університет прикладних наук Гессена Обмін студентами, викладачами, спільні семінари, спільні публікації
2 Німеччина Магдебурзький Університет Отто фон Геріке Академічна мобільність, наукове співробітництво
3 Індія VISHWANIKETAN Академічна мобільність та стажування
4 Італія Другий Римський університет Наукове співробітництво
5 Німеччина Технічний університет м. Хемніц Наукове співробітництво