Навчання в аспірантурі кафедри

Аспірантура і докторантура є формами підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації. Навчання в аспірантурі та докторантурі провадиться при вищих навчальних закладах третього або четвертого рівнів акредитації і прирівняних до них закладах післядипломної освіти, у наукових установах, які мають висококваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри, сучасну науково-дослідну, експериментальну та матеріальну базу.

Програма з підготовки аспірантів (PhD)

Навчання в аспірантурі на кафедрі. Здійснюється підготовка аспірантів, здобувачів та докторантів за спеціальностями:

05.14.02 – “Електричнi станцiї, мережi i системи”

141 – “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

За вказаними спеціальностями в НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” працює спеціалізована рада із захисту дисертацій.

turquoise nike air max command shoes kids

Each JA Joomla Template has its own matching 404 page. Below is the screenshot of 404 page style.

Sample Image

Jordan